Про нас

SeoProfy — це агенція інтернет-маркетингу, яка спеціалізується на пошуковій оптимізації на основі вдосконаленого підходу, підкріпленого даними.

seoprofy

– Привіт, мене звати Віктор! Я — CEO та засновник SeoProfy.

У 2009 я почав вести блог. Через два роки саме він став одним із найкращих SEO-блогів Східної Європи.

Він залучав стільки трафіку, що дохід з нього дозволяв мені повністю забезпечувати себе.

Тож я вирішив заснувати свою першу компанію. Того ж року я продав її вже як українську агенцію. У 2012 році я заснував SeoProfy.

Наша команда писала близько 200 публікацій про пошукову оптимізацію на рік. І у 2014 році наша наполеглива праця дала результати: блог SeoProfy став SEO-блогом №1 у Східній Європі.

(Тож… Я думаю, очевидно, що ми щось та знаємо про пошукову оптимізацію.)

Сьогодні наша агенція складається із понад 200 SEO-спеціалістів, котрі працюють з клієнтами із 45 країн на 12 мовах.

Ми відрізняємося від інших агенцій (справді). Ось чим:

 • Не даємо порожніх обіцянок

  До того як почати співпрацю, ми проводимо ретельний SEO-аудит вашого бізнесу. На основі цього аудиту ми вирішуємо, чи можливо досягти потрібних вам результатів. Якщо ми вважаємо, що не зможемо вам допомогти, ми не візьмемося за ваш проєкт. Усе ось так просто.

 • Зберемо вашу власну SEO-команду

  Для кожного проєкту ми формуємо окрему команду, яка буде повноцінно виконувати всі поставлені завдання. Ми підходимо до відбору спеціалістів дуже ретельно, тому ви можете бути певними у якості роботи.

 • Створили власні SEO-інструменти

  Ahrefs і Screaming Frog — чудові сервіси, але вони не ідеальні. Ось чому ми створили власні SEO-інструменти. Вони дозволяють досягти того, чого ми просто б не могли зробити за допомогою традиційних інструментів.

 • Якщо щось піде не так, ми це виправимо

  Незалежно від того, чи ми припустимось помилки, чи черговий алгоритм Google раптово сколихне ваші позиції — ми візьмемо на себе повну відповідальність і знайдемо рішення.

 • Ми уважні до деталей

  Більшість звертає увагу лише на такі загальні речі як ключові слова, зворотні посилання та швидкість сайту. Ми ж пильнуємо і дрібні деталі, які інші агенції просто оминають (саме ті, які можуть СУТТЄВО вплинути на ваш трафік).

 • Ваша рентабельність є нашим KPI №1

  Ваш сайт може отримувати мільйон відвідувань на місяць, але якщо цей трафік не перетворюється на потенційних клієнтів (і продажі), тоді ми зазнали невдачі. Саме тому ми розробляємо індивідуальну стратегію, орієнтовану на залучення високоякісного трафіку і ваш довгостроковий успіх.

Наша команда менеджерів уважно стежить за всім — ніщо не залишиться поза увагою

Для кожного проєкту ми формуємо окрему SEO-команду. А спеціалісти з команди менеджменту пильно контролюють усі процеси та стежать за тим, щоб кожна задача була виконана вчасно.

Віктор
CEO
Анастасія
COO
Oleksandra Head of Sales
Олександра
Head of Sales
Vita HR Director
Віта
HR Director
Микола
Business Developer
Андрій
Head of SEO
Yuliia Head of Link Building
Юлія
Head of Link Building
Тетяна
Strategy & Operation Analyst
Святослав
Head of Software Development

Також ми володарі престижних SEO-нагород

Як ми дійшли від 0 до 200 клієнтів (і це ще не кінець)

На момент заснування компанії SeoProfy, Віктор, наш генеральний директор, уже мав шість років досвіду в SEO (та успішний блог). Попри це, ми пройшли тернистий шлях, щоб опинитись там, де ми зараз.

2012
SeoProfy розпочала своє існування

SeoProfy була заснована в Україні. На початку в компанії налічувалося усього п’ять співробітників. Вони працювали у найдешевшому офісі, який тільки можна було знайти (з жахливими зеленими стінами, люмінесцентним освітленням і без вікон).

2014
Штат розширився до 30 співробітників

2014 рік був важливим. Ми провели понад 100 SEO-аудитів, щоб успішно відновити позиції сайтів наших клієнтів після санкцій спричинених алгоритмом Google Penguin.

(А ще ми знайшли новий офіс. На цей раз з вікнами!)

2016
Нас визнали однією з трьох найкращих SEO-компаній в Україні

У 2016 році наша наполеглива праця почала давати результати— нас визнали однією з трьох найкращих SEO-компаній в Україні. На той момент у нас працювало близько 60 штатних співробітників.

2018
Ми почали ділитись нашими знаннями зі світом

З роками ми почали приваблювати все більше і більше міжнародних клієнтів — і до 2018 року більшість нашої клієнтської бази стала міжнародною. Клієнти приходили з таких країн як США, Великобританія, Австралія, Норвегія та Японія (це лиш короткий список).

Ми також почали ділитися нашими знаннями з пошукової оптимізації англійською мовою, виступивши на конференціях Chiang Mai SEO та LRT Conference.

2021
Ми відкрили офіс у США

У 2021 ми відкрили офіс у Маямі, щоб покращити надання послуг для клієнтів зі Сполучених Штатів.

Сьогодення
Ми продовжуємо рости попри війну в Україні

Сьогодні у нас працює понад 200 співробітників (більшість з яких знаходяться в Україні). Усі вони продовжують працювати попри те, що на їхній батьківщині йде війна.

Ми робимо все можливе, щоб підтримати наших співробітників та водночас допомагаємо нашій армії.

Чи ми підходимо один одному?

Напевно ні Так!

Зараз у вас недостатньо бюджету, щоб інвестувати в SEO

Ваш бізнес уже має 1–10 мільйонів доларів США доходу (АБО ви – стартап, що швидко розвивається та отримує хороше фінансування)

Ви вважаєте, що SEO-стратегія, яка генерує трафік, може коштувати 2 тисячі доларів або менше

Ви знаєте, що якісна SEO-стратегія коштує грошей (і ви готові за це платити)

Ви краще витратите більше грошей на рекламу, ніж отримаєте безплатний трафік (і продажі) від Google

Ви покладаєтесь на пошуковий трафік з Google і розумієте, що цей трафік має вирішальне значення для прибутку вашого бізнесу

Вас влаштовує співпраця з посередньою агенцією, яка не зможе забезпечити вам потрібних результатів

Ви готові співпрацювати з командою людей, які дбають про те, щоб ви отримали результат, і точно знають, що робити, щоб його досягти

Чим ми відрізняємось від інших SEO-агенцій?

Ми розпочинаємо співпрацю з компаніями тільки тоді, коли ми на 100% впевнені, що можемо досягти необхідних результатів.

  Заплануйте безплатну консультацію (яка ні до чого вас не зобов’язує!) і дізнайтесь, чи може наша SEO-компанія досягти тих результатів, які *вам* необхідні.